Kácení stromů včetně rizikového

Pokácíme Vám strom bezpečně, kvalitně a za dobrou cenu

Zavolejte nám +420 723 966 018

WhatsApp Image 2023-04-03 at 19.53.48

Zabýváme se standardním kácením stromů, včetně rizikového. Tedy v případech, kdy hrozí poškození zdraví či majetku. Kácíme pomocí lezecké techniky, vysokozdvižné plošiny, případně kombinaci těchto metod dle situace.

U každého kácení dřevin volíme individuální přístup, aby byl výsledek proveden rychle, bezpečně a levně. Toho docílíme kombinací vhodně vybraných postupů a nástrojů. Správný způsob je nutné zvolit zejména u rizikového kácení, které patří do rukou profesionálního dřevorubce.

Kdy nás potřebujete?

  • Když je strom napadený houbou, vyhnilý, nalomený
  • Vychýlený mimo směr pádu, kam by měl být strom pokácen
  • V blízkosti stromu vede elektrické vedení
  • V blízkosti stromu, nebo pod ním se nachází budova, střecha, plot, kolejiště, komunikace
  • Strom roste ve vnitrobloku, prudkém svahu, nebo na obtížně přístupném místě

Rizikové kácení se může provádět po celý rok v případě, že strom je trvale poškozen a nebo se výrazně zhoršil jeho stav.

Veškerou prvotní konzultaci a cenovou nabídku Vám zdarma vytvoříme po osobním shlédnutí, nebo na základě zaslaných fotografií.

Napište nám, nebo zavolejte (když se nedovoláte, ozveme se Vám zpět, hned až budeme moc).

Máme pojištění odpovědnosti, které nás chrání v případě, že by při kácení došlo k nehodě nebo poškození majetku třetích osob.

Máte zájem o pokácení stromu?

Zavolejte nám +420 723 966 018

Ošetření a prořez stromů

Ošetření a prořez stromů zahrnuje řadu kroků, které zajišťují zdraví a bezpečnost stromů. Tyto kroky zahrnují bezpečnostní ořezy suchých větví, které jsou nebezpečné a mohou při silném větru spadnout. Dalším krokem je zdravotní řez, při kterém se odstraňují nalomené větve, což pomáhá zlepšit celkovou strukturu stromu. Estetické řezy korun se týkají tvaru a vzhledu stromu a mohou být prováděny, aby se zlepšil vzhled zahrady. Posledními kroky jsou obvodové a výškové redukce korun, které pomáhají regulovat růst stromu a udržovat jeho správný tvar. Tyto kroky vedou ke zdravému a bezpečnému stromu, který vypadá dobře a plní svou funkci v přírodě.

Všechny řezy stromů musí odpovídat arboristickým standardům, aby bylo zajištěno, že jsou provedeny správným způsobem a nepoškodí zdraví stromu. Tyto standardy se zaměřují na zachování co největšího množství přirozených větví, minimalizaci poškození kořenů a zajištění bezpečnosti všech zúčastněných stran. Proto je důležité, aby řezy stromů byly provedeny odborníkem s certifikací a znalostí těchto standardů, aby bylo zajištěno, že budou provedeny správně a budou mít pozitivní vliv na zdraví a dlouhověkost stromu.

 

Máte zájem o ošetření a prořez stromu?

Zavolejte nám +420 723 966 018

WhatsApp Image 2023-11-24 at 16.23.32

Potřebujete pokácet strom? Zavolejte nám

+420 723 966 018

Naše služby

Kácení stromů včetně rizikového

Prořezy stromů

Likvidace vzniklého odpadu (štěpkování větví)

Proč si vybrat nás?

 

Vladimír Palasczuk
Vladimír Palasczuk
2022-07-29
Velmi precizní a profesionální práce za rozumné peníze. Mohu jen doporučit.
Emilie Hořejší
Emilie Hořejší
2022-02-26

Máme toho za sebou již hodně

Jaká je cena za kácení?

Rádi Vám připravíme cenovou nabídku na pokácení stromu. Abychom vám mohli poskytnout co nejpřesnější odhad, stačí nám k tomu pouze zaslat fotografii. Naším cílem je vždy najít pro každého zákazníka tu nejlepší možnou cenu, která bude odpovídat jeho požadavkům a zároveň bude plně spokojený. S námi si můžete být jisti, že získáte skvělý poměr ceny a kvality.

Zavolejte nám
+420 723 966 018
nebo nám napište